Kontaktní osoby

Vaše UKB-kontaktní osoba

Těšíme se na spolupráci s Vámi:

Prodej Česká Republika / Slovensko

Pavel Hetver <span>Manažer</span>

Pavel Hetver Manažer

Mobil: +420 723 458 373
E-Mail: p.hetver@ukb-gmbh.cz
Poptávky: poptavka@ukb-gmbh.cz

Centrála Burbach/Německo

Fon.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 0
E-mail: post@ukb-gmbh.de

Vaše UKB-kontaktní osoba

Můžete nás kontaktovat od pondělí do pátku od 7:30 do 18:00 hodin

Těšíme se na spolupráci s Vámi:

Prodej

Holger Oehm <span>Manažerka</span>

Holger Oehm Manažerka

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 101
E-Mail: h.oehm@ukb-gmbh.de

Tom Klein

Tom Klein

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 102
E-Mail: t.klein@ukb-gmbh.de

Frank Oberzaucher

Frank Oberzaucher

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 103
E-Mail: f.oberzaucher@ukb-gmbh.de

Benjamin Simon

Benjamin Simon

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 105
E-Mail: b.simon@ukb-gmbh.de

Sabine Lieber

Sabine Lieber

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 106
E-Mail: s.lieber@ukb-gmbh.de

Maximilian Fürhoff

Maximilian Fürhoff

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 108
E-Mail: m.fuerhoff@ukb-gmbh.de

Felix Lautz

Felix Lautz

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 109
E-Mail: f.lautz@ukb-gmbh.de

Dina Zajac

Dina Zajac

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 113
E-Mail: d.zajac@ukb-gmbh.de

Podpora v terénu

Tim Frank <span>Manažerka</span>

Tim Frank Manažerka

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 104
E-Mail: t.frank@ukb-gmbh.de

Klaus Rautzenberg <span>PODPORA V TERÉNU</span>

Klaus Rautzenberg PODPORA V TERÉNU

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 110
Mobil: +49 (0)1 76 / 10 21 06 72
E-Mail: k.rautzenberg@ukb-gmbh.de

Tobias Jung <span>PODPORA V TERÉNU</span>

Tobias Jung PODPORA V TERÉNU

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 112
Mobil: +49 (0) 1 51 / 74 20 39 08
E-Mail: t.jung@ukb-gmbh.de

Maren Möller-Klein

Maren Möller-Klein

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 111
E-Mail: m.moeller-klein@ukb-gmbh.de

Diana Kasteleiner

Diana Kasteleiner

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 114
E-Mail: d.kasteleiner@ukb-gmbh.de

Helene Drews

Helene Drews

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 115
E-Mail: h.drews@ukb-gmbh.de

Prodej Nizozemsko

Jasper Hoogstad <span>Manažerka</span>

Jasper Hoogstad Manažerka

Mobil: +31 6 14807845
E-Mail: j.hoogstad@ukb-gmbh.nl
Poptávky: aanvraag@ukb-gmbh.nl

Prodej Polsko

Marta Płotka <span>Manažerka</span>

Marta Płotka Manažerka

Tel.: +48 58 6209277
Mobil: +48 735 317 000
E-Mail: m.plotka@ukb-gmbh.pl
Poptávky: zapytanie@ukb-gmbh.pl

Ireneusz Górka <span>PODPORA V TERÉNU POLSKO</span>

Ireneusz Górka PODPORA V TERÉNU POLSKO

Tel.: +48 58 6209277
Mobil: +48 735 317 001
E-Mail: i.gorka@ukb-gmbh.pl
Poptávky: zapytanie@ukb-gmbh.pl

Marketing / Kundenbetreuung

Melanie Rath <span>Manažerka</span>

Melanie Rath Manažerka

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 500
E-Mail: m.rath@ukb-gmbh.de

Melanie Schweitzer <span>Stellv. Leiterin</span>

Melanie Schweitzer Stellv. Leiterin

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 502
E-Mail: m.schweitzer@ukb-gmbh.de

Gaby Gabke

Gaby Gabke

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 504
E-Mail: g.gabke@ukb-gmbh.de

Lena Eibl

Lena Eibl

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 507
E-Mail: l.eibl@ukb-gmbh.de

Isabell Kasteleiner

Isabell Kasteleiner

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 503
E-Mail: i.kastelleiner@ukb-gmbh.de

Birgit Engelberth

Birgit Engelberth

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 508
E-Mail: b.engelbert@ukb-gmbh.de

Technologie

Mayk Bohn

Mayk Bohn

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 201
E-Mail: m.bohn@ukb-gmbh.de

Gerald Manderbach

Gerald Manderbach

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 202
E-Mail: g.manderbach@ukb-gmbh.de

Dominik Enners

Dominik Enners

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 204
E-Mail: d.enners@ukb-gmbh.de

Daniel Ströher

Daniel Ströher

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 205
E-Mail: d.stroeher@ukb-gmbh.de

Nick Zey

Nick Zey

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 206
E-Mail: n.zey@ukb-gmbh.de

René Enners

René Enners

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 207
E-Mail: r.enners@ukb-gmbh.de

Výroby

Peter Diehl <span>Technický provozní ředitel</span>

Peter Diehl Technický provozní ředitel

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 400
E-Mail: p.diehl@ukb-gmbh.de

Jan Falkenheiner <span>Vedoucí frézování</span>

Jan Falkenheiner Vedoucí frézování

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 401
E-Mail: j.falkenheiner@ukb-gmbh.de

Christian Klemm <span>Asistent vedoucího frézování</span>

Christian Klemm Asistent vedoucího frézování

Johannes Schuster <span>Vedoucí broušení</span>

Johannes Schuster Vedoucí broušení

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 460
E-Mail: j.schuster@ukb-gmbh.de

Philip Kolb <span>Asistent vedoucího broušení</span>

Philip Kolb Asistent vedoucího broušení

Účetní oddělení

Yolanda del Campo <span>Manažerka</span>

Yolanda del Campo Manažerka

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 302
E-Mail: y.delcampo@ukb-gmbh.de

Ellen Wegner

Ellen Wegner

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 303
E-Mail: e.wegner@ukb-gmbh.de

Vedení firmy

Uwe Krumm <span>Výkonný ředitel</span>

Uwe Krumm Výkonný ředitel

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 0
E-Mail: u.krumm@ukb-gmbh.de

Jan Thomas Krumm <span>Výkonný ředitel</span>

Jan Thomas Krumm Výkonný ředitel

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 203
E-Mail: jt.krumm@ukb-gmbh.de

Sandra Meschkat <span>Asistentka</span>

Sandra Meschkat Asistentka

Tel.: +49 (0) 27 36 / 44 42 - 107
E-Mail: s.meschkat@ukb-gmbh.de